Intervija ar grupu «Pienvedēja Piedzīvojumi»

Grupa «Pienvedēja Piedzīvojumi» šogad atzīmē 25 gadu pastāvēšanas jubileju. Aprīļa sākumā iznāca dziesma «Viss kārtībā», kas biaj pirmais vēstnesis no jaunā studijas albuma, kas tiks izdots šī gada rudenī.

Māris Žigats: «25 gadi grupā ir paskrējuši ļoti ātri, ir sajūta, ka vēl nesen spēlējām pirmos koncertus. Dziesmas jaunajam albumam ir tapušas lēnām un pamatīgi, bez steigas. Ieraksta process norisinājās radoši, sadarbībā ar producentu un skaņu inženieri Gati Zaķi, un bija interesanti atkal izjust studijas darba gaisotni. Šobrīd tiek strādāts, lai jubilejas koncertā dziesmas skanētu maksimāli tuvu albumā ierakstītajām. Tas ir ļoti interesanti mums pašiem un, cerams, būs patīkams pārsteigums arī klausītājiem. Daļa no darba procesa būs iekļauta arī dokumentālajā filmā.»
Grupas sastāvs 25 gadu garumā ir palicis nemainīgs – tajā vēl joprojām spēlē Aldis un Pēteris Lundes un Māris Žigats. Visi mūziķi ir no Sabiles.
Albuma izdevēji ir kompānija «MicRec», kas 1996. gadā laida klajā arī grupas pirmo oficiālo albumu «Cilvēks ar trepēm», kurš tagad, limitētā daudzumā, ir pārizdots vinila skaņuplatē.
Jubilejas KONCERTS - 4. oktobrī plkst. 20.00 grupa ielūdz visus uz koncertu jaunajā koncertzālē Hanzas Perons Rīgā, Hanzas ielā 16A.

Rudenī klajā nāks arī dokumentālā filma par grupu.


https://www.youtube.com/watch?v=MgaalJtAQMs