Latvijas Igaunijas basketbola līgas čempioni - Ventspils

BK «Ogre» par 3.vietu cīnījās ar «Kalev Cramo».
Spēles liktenis izšķīrās pēdējā minūtē. Pēc Magones trejača plus 2 «Ogrei». Pēc tam atkal neizšķirts - Sirsniņš trāpīja tikai vienu soda metienu. Un +1 «Ogrei». Tomēr 4 sekundes līdz 4. ceturtdaļas beigām «Kalev Cramo» samocīts trīspunktu metiens – Kitsings gan bija precīzs un uzvara ar 87-85 igauņiem. «Kalevam» bronza, «Ogrei» 4. vieta.

Finālā «VEF Rīga» pret BK «Ventspils». Spēli  lieliski sāka «VEF» 6-0. «Ventspils» gan pacietīgi atspēlējās. Pēc 1. ceturtdaļas 23-17 kurzemnieku labā.

Lūzumu BK «Ventspils» panāca 3.ceturtdaļā - ventspilnieki no spēles trāpīja 64% metienus. Līdz ar to kurzemnieki rīdziniekiem neatstāja nekādas cerības. Ventspilij uzvara ar 102 pret 80.

Rihards Lomažs guva 26 punktus un tika atzīts par vērtīgāko spēlētāju. Ventspilnieki kļuvuši par pirmajiem Latvijas/Igaunijas līgas čempioniem.

Intervija - Rihards Lomažs, Latvijas/Igaunijas līgas «Final 4» vērtīgākais spēlētājs

«Ventspilij» un citām Latvijas komandām gan sezona vēl turpināsies – jau 9. aprīlī sāksies Latvijas basketbola līgas izslēgšanas spēles.