Latvijas hokeja virslīga. HK "Kurbads" 4:0 "Zemgale/ LLU"

Regulārajā sezonā krietni pārāka bija «Zemgale/LLU» - sešās tikšanās reizēs jelgavnieki uzvarēja 5 reizes. Kamēr «Kurbadam» tikai viens panākums. Pirmo pusfināla maču ar lielu spiedienu uz viesi vārtiem iesāka «Kurbads». Pēc tam spēle izlīdzinājās un arī jelgavnieki spēja izveidot bīstamus uzbrukumus. Kā jau izslēgšanas spēlē neiztika arī bez dūru izvicināšanas. Pirmā perioda izskaņā gan mājinieki spēja izvirzīties vadībā 1-0 ar veiksmīgu tālšāvienu panāca Edmunds Augstkalns. Otro periodu lieliski sāka HK «Kurbads». Spēlējot vairākumā skaists Mārtiņa Oskara Freimaņa metiens dubultoja rīdzinieku pārsvaru. Otrās trešdaļas izskaņā HK «Kurbads» panāca jau 3-0, pēc Jāņa Sprukta piespēles precīzi meta Mārtiņš Cipulis. Noslēdzošajā periodā «Zemgale/LLU» visiem spēkiem metās atspēlēties, tomēr vārtus tā arī nespēja gūt. Savukārt rīdzinieki spēles gala rezultātu uzstādīja sešas sekundes pirms mača beigām. Pateicoties Toma Hartmaņa precīzajam metienam HK «Kurbads» pirmajā mačā uzvarēja ar 4-0.

Intervija - Jānis Sprukts, HK «Kurbads» uzbrucējs

HK «Kurbads» pusfināla sērijā izvirzījies vadībā ar 1-0, finālā iekļūs komanda, kura uzvarēs četros mačos.