ceturtdiena, 6. oktobris

Именины: Monika, Zilga, Zilgma

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Personība. 100 g kultūras. Lauris Dzelzītis

Aktieris Lauris Dzelzītis ir savrupnieks. Viņš dzīvo, kā vēlas, necenšoties atbilst un izpatikt. Lauris diezgan daudz par sevi ir atklājis arī iepriekš, pirms atļāva tuvoties raidījuma „Personība. 100 g kultūras” kamerai. Dzīves pārbaudīta un tāpēc spītīga cilvēka „topiks” – mammas pašnāvība, sarežģītās attiecības ar tēvu un pamāti, padzīšana no dzimtajām mājām un nokļūšana aktieru rindās. 

Vecpuiša dzīve, kas pārdesmit gadus nodrošina Laurim nokļūšanu „iekārojamo vīriešu” topos. Taču mūs uzrunāja aizvien augstāka viņa aktierdarbu raudze. Dailes teātrī tapušas tādas pērles kā trauslais Billijs izrādē „Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu«, huligāns Vandāls „Izraidītajos», šeptīgais Borkins „Ivanovā”. Un kur nu vēl «pērlītes» bērnu izrādēs -  Sivēntiņš „Vinnijā Pūkā”, Lielā Šprote „Vārnu ielas republikā” (mazākais un ēdelīgākais puika kompānijā), visbeidzot, huligāns ar zelta sirdi – „Toms Sojers”.

Cik pieaudzis ir pats Lauris Dzelzītis – ar savām piecām mašīnām un divām mājām dzimtajā Alojā? Vai maijā nosvinētā četrdesmitā dzimšanās diena viņā ir ko mainījusi?

© 2022 LSM.LV Полное или частичное использование любых материалов допускается только с разрешения редакции LSM.LV
Сообщить об ошибке: [email protected]