Deivisa kausa pasaules 2. grupas spēles pret Dominikānas Republiku

Latvijas izlase Deivisa kausa pasaules otrās grupas duelī ir pārspējusi Dominikānas Republikas komandu. No Jūrmalas ziņo mūsu korespondents Normunds Melderis.

Jau pirmais šīs dienas duelis – dubultspēle varēja izšķirt mača iznākumu. Pretēji iepriekš dzirdētajam, ka mūsējos pārstāvēs Ernests Gulbis un Miķelis Lībietis,    kortā devās vakardienas vienspēļu uzvarētāji – Roberts Štrombahs un Kārlis Ozoliņš. Savukārt Dominikānas republikas krāsas pārstāvēja Niks Hards un Viktors Estrela Burgos. Pirmajā setā latviešiem ar agresīvām servēm zdevās uzvarēt divus geimus pie pretinieka serves, bet visiem tikai vienu. Tas arī izšķīra seta iznākumu 6-3 Latvijas labā. Otrajā setā sekoja jau daudz vairāk mūsējo kļūdas un rezultāts auga vienādi līdz pat 4-4. Tad mūsējie zaudēja Štrombaha servi, un Dominikānas tenisisti revanšējās setā ar 6-4. Viss izšķīrās 3.setā. Te latvieši neko nemainīja un turpināja spēlēt līdz šim, bet samazināja kļūdu skaitu. Tas deva rezultātu. Seta vidū tika uzvērta pretinieku serve vienreiz, bet seta beigās pie rezultāta 5-3, tas izdevās otrreiz. Līdz ar uzvara setā ar 6-3, kas nozīmēja nodrošinātu panākumu visā mačā, jo kopējais rezultāts bija 3-0 Latvijas tenisistu labā.

Intervija - Kārlis Ozoliņš, Latvijas tenisists

Intervija - Roberts Štrombahs, Latvijas tenisists

Atlikušajās vienspēlēs  vispirms 17 gadīgais Daniels Tens tikās ar Dominikānas izlases pirmo raketi Niku Hardu. Šoreiz mūsējam zaudējums divos setos ar 2-6 un 2-6 Bet mača noslēguma Kārlis Ozolinš aizvadīja spēli ar Pīteru Bertrānu. Trijos setos Ozoliņam nācās atzīt zaudējumu. Tomēr galvenais, ka visa mačā Latvijai uzvara pār Dominikas republiku ar 3-2.