Latvijas futbola Virslīga "Valmiera FC" - "Riga FC"

Kārtas centrālā spēle piesaistīja lielu skatītāju interesi Daliņa stadionā, kā nekā līderus no vicelīderiem šķīra tikai 4 punkti. Mača sākums izvērtās veiksmīgs mājiniekiem jau pirmais viņu uzbrukums noslēdzās ar to, ka pēc Riharda Matrevica piespēles Kamilo Mena panāca 1-0 Valmieras labā. Taču jau 10.minūtē rīdziniekiem pēc kolektīvas saspēles radās iespēja ātri atspēlēties, bet bumba tikai noglauda valmieriešu vārtu stabu. Turpinājumā nedaudz vairāk uzbruka viesi, tomēr tik labas izdevības viņiem radīt neizdevās. Toties mājinieki izveidoja labu momentu, bet pirmo vārtu autors Mena pārsita bumbu pāri vārtiem.

Otrajā puslaikā izteikti dominēja mājinieki, un pēc stūra sitiena izspēles Valmieras kapteinis Raimonds Krollis ar galvu laukuma saimnieku pārsvaru dubultoja. Viņam tie ir jau 19-ie vārti Virslīgā šosezon. Arī nākamie saasinājumi radās pie viesu vārtiem. Vispirms pēc stūra sitiena ar iespaidīgu sitienu gar vārtiem izcēlās Masaki Murata. Tad to papildināja Alvja Jaunzema spēcīgs tālšāviens – atkal nedaudz pietrūka. Savu Alvis tomēr panāca, kad jau ar tehniskāku sitienu no tuvākas distances pārspēja rīdzinieku vārtsargu Robertu Ozolu trešo reizi. Spēles pamatlaika pēdējā minūtē beidzot uzbruka arī rīdzinieki un Luis Toress vienus vārtus atguva. Spēles būtību tas nemainīja un pelnītu un vērtīgu uzvaru ar 3-1 svinēja Valmieras klubs.

Intervija - Raimonds Krollis, FK “Valmiera” kapteinis

Uzvara ļauj valmieriešiem vēl cerīgāk raudzīties zelta medaļu virzienā, jo abas līderkomandas tagad šķir 7 punkti.