Latvijas futbola Virslīga FK "RFS" - "Valmiera FC"

Latvijas futbola virslīgā šodien FK "Auda" pret "Riga FC" 0-2. Līdere "Valmiera FC" spēlēja Rīgā pret FK "RFS" un nezišķirts 2-2. Par spēli plašāk Normunds Melderis.

Kārtas centrālajā spēlē 3.vietā esošā RFS komanda savā laukumā turnīra līderus Valmieras futbolistus. Pirmais puslaika pagāja piesardzīgā cīņā, kur bumbu nedaudz vairāk kontrolēja RFS, tomēr bīstamākais moments radās viesiem, kuri to neizmantoja. Tikmēr labs uzbrukums padevās rīdziniekiem un Emersons Santana vadībā izvirzīja RFS.

Otrā puslaika sākumā iniciatīvu pārņēma valmierieši, un ar 4 minūšu intervālu guva divus vārtus. Vispirms izcēlās Džibrils Geijs, bet pēc tam ar sitienu vārtu tālajā stūrī atzīmējās Masaki Murata. Likās, ka cīņa tā arī beigsies ar viesu uzvaru. Taču uz maiņu laukumā nākušais universālais kareivis Elviss Stuglis ar skaistu sitienu panāca neizšķirtu. RFS jau kompensācijas laikā bija iespēja izraut uzvaru, bet bumba lidoja garām vārtiem. Tātad kaujiniecisks neizšķirts 2-2.

Intervija - Daniels Balodis, “Valmiera FC” aizsargs

Pēc neizšķirta līderi - Valmiera saglabā 5 punktu pārsvaru pār Riga futbolistiem. Bet RFS no vicelīderiem atpaliek jau par 3 punktiem.