Latvijas futbola Virslīga. "Valmiera FC" - BFC "Daugavpils"

Latvijas futbola Virslīgas 21. spēļu kārtā turnīra līdervienība "Valmiera" uzņem viesus no Latgales, savukārt vidzemnieku tuvākie sekotāji RFS futbolisti viesojas pie pārspēļu zonā esošās "Mettas". Par spēli Valmierā stāsta kolēģis Andris Auziņš.

Futbola virslīgas līdere Valmiera savā laukumā Daugavpili skoloja jau no pirmajām minūtēm – bumba visu laiku Daugavpils laukuma pusē un viena vārtu gūšanas epizode pēc otras. Tiesa ar realizāciju Jurģa Kalna trenētajai Valmierai neveicās līdz pat 35. minūtei, kad beidzot Raimonds Krollis guva pirmos vārtus uzlauza Daugavpils cietoksni. Viesi līdz valmieriešu soda laukumam pirmo reizi tika vien puslaika izskaņā un daudz netrūka, lai ar vienīgo sitienu daugavpilieši panāktu neizšķirtu.

Daugavpils cerības kaut uz vienu punktu sabruka kā kāršu namiņš uzreiz pēc atpūtas – 18 minūšu laikā Valmiera panāca jau 4:0, Daugavpils soda laukums bija kā caurstaigājam sēta. Spēles beigu rezultāts nepieklājīgs - 5:1. Krollim divi vārti.

Intervija - Raimonds Krollis, “Valmiera FC” uzbrucējs

Nākamā spēle Valmierai jau ceturtdien UEFA Konferenču līgā pret Ziemeļmaķedonijas Škendija. To spēli Virslīgas līdere aizvadīs Daugavas stadionā Rīgā.

Ceturtdien savas Konferenču līgas spēles aizvadīs arī Riga FC, kas spēlēs izbraukumā pret slovāku Ružomberok, bet Liepāja mājās uzņems Young Boys no Šveices.