LBL spēle par 3.vietu. BK "Ogre" - "Latvijas Universitāte"

Latvijas basketbola līgas zelta sēriju ar uzvaru sāka "VEF Rīga", kas otrajā puslaikā tomēr salauza sīksto Ventspili 94 pret 80. Sākusies cīņa arī par bronzu, bet BK "Ogre" uzņēma "Latvijas Universitāte" basketbolistus. Vairāk stāsta kolēģis Matīss Timofejevs.

BK «Ogre» par bronzu cīnās ceturto, bet «Latvijas Universitāte» otro reizi. Pamatturnīrā abās spēlēs uzvarēja BK «Ogre» ar 19 un 14 punktu pārsvaru.

Kamēr Ogrei nevarēja palīdzēt savainotie Sirsniņš, Magone un  Pinete, LU bija iespējas plaši rotēt sastāvu. Sākumā «Latvijas Universitāte» kurināja tempu, bet tas nedeva pārsvaru. Spēle gan bija ļoti līdzīga - punkts punktā. Pēc 1. ceturtdaļas plus trīs ogrēniešiem. Turpinājumā atkal līdzsvars gan laukumā, gan uz tablo. Lai arī «Latvijas Universitāte» pirms bronzas sērijas bija par piecām dienām ilgāka atpūta, sākumā tas nebija liels pluss. BK «Ogre» izmantoja 9, bet LU 11 spēlētāju rotāciju, vien puslaika izskaņā mājiniekiem padevās izrāviens un pēc 1. puslaika BK «Ogre» priekšā 42-35.

Pēc pārtraukuma studenti turpināja uzbrukt ar ļoti labu precizitāti un atgriezās spēlē. BK «Ogre» nospiedošais pārsvars cīņā par atlēkušajām bumbām neļāva viesiem pārņemt spēles iniciatīvu. Ogrēniešus uz priekšu vilka Rihards Zēbergs. Tieši viņa divi precīzie tālmetieni radīja izšķirošo izrāvienu spēlē. Mājinieki ilgāku laiku noturēja plus seši un «Latvijas Universitāte» vairs piecelties nespēja.

Pirmajā bronzas mačā Ogrei uzvara ar 72 pret 60.