Pārbaudes spēle hokejā. Latvija – Kazahstāna

Latvijas hokeja izlase pirmdien «Arēnā Rīga» atkārtoti tiekas ar Kazahstānas valstsvienību pēdējā pārbaudes spēlē pirms došanās uz pasaules čempionātu. Pēc pirmās trešdaļas Latvijas izlase ir vadībā 3:0.

Šodien uz ledus sastāvs, kas plānots čempionātā. Vārtos Elvis Merzļikins. Līdz pirmajam panākumam ilgi nebija jāgaida. Nopelnījām vairākumu un pēc dažām neveiklām situācijām ieslidojām pretinieka zona un pēc diagonālas piespēles precīzi nospēlēja Roberts Bukarts, kurš apstrādāja ripu un raidīja to tālajā vārtu stūrī. 13-ajā minūtē spēlējot četri pret četri Artūrs Kulda uzmeta pa vārtiem, vārtsargs tika nosegts un 2 pret 0. Ar to vēl nekas nebeidzās Renārs Krastebergs pārtvēra ripu un panāca arī 3 pret 0. Elvis Merzļikins spēlē tā īsti iesaistījās tikai vienreiz.