LBL pusfināls, BK "Ventspils" 61:76 BK "Ogre"

Sērijas trešā spēle spēle par iniciatīvu pusfinālā – un kādai no komandām iespēja nokļūt viena soļa attālumā no fināla, kur jau iekļuvusi VEF Rīga. Spēles sākums ar milzīgu spriedzi – pirmajās piecās minūtēs komandas sakrāja vairāk piezīmju nekā guva punktus. Sevišķi negatīvi izcēlās Ogrēnieši – trāpīti tikai 2 no 13 pirmajiem metieniem, turklāt līderim Kristapam Dārgajam garām pirmie seši metieni, ieskaitot divus soda metienus. Par spīti tam Ventspilij vien minimāls pārsvars. Izmantot ogrēniešu nespēju gūt punktus ventspilnieki nespēja, līdz pārtraukumam kopējā precizitāte maķenīt labāka viesiem un atpūtā ejot Ogrei vadība +11. Pēc tās laukumā turpinājās asa cīņa par katru bumbu, Linarda Jaunzema darbības ļāva Ventspilij defcītu samazināt, bet Ogrei beidzot bumba sāka krist grozā arī pēc tālmetieniem, pat pārsniedzot 20 punktu pārsvaru un izcīnot savu otro uzvaru sērijā 76:61 un sērijā līdz trim uzvarām 2-1 par labu Ogrei.

Intervija - Kristaps Dārgais, BK “Ogre” uzbrucējs

Ogrei Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienā 4. maijā savās mājās būs iespēja pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē izcīnīt vietu finālā.