Pārbaudes spēle hokejā. Šveice – Latvija

Latvijas valstsvienība vakar pirmajā pārbaudes spēlē Šveicē piekāpās laukuma saimniekiem ar 2:5. Šodien abas komandas tikās vēlreiz un atkal pārāki bija šveicieši – šoreiz ar 3:1.

Atšķirībā no vakardienas mača mūsu komandas vārtos šoreiz stājās Gustavs Grigals. Pirmais periods pagāja līdzīgā cīņā, abām komandām nebija daudz iespēju gūt vārtus un rezultāts bija likumsakarīgs 0:0. Līdzīga cīņa ritēja arī otrajā trešdaļā, bet perioda vidū mūsu hokejisti nenosargāja savu vārtu priekšu un Lugano uzbrucējs Kalvins Tirkaufs panāca 1:0 Šveices komandas labā. Turpinājumā viens no mājinieku hokejistiem par nesportisku rīcību tika noraidīts līdz spēles beigām un Latvija ieguva 5 minūšu skaitlisko vairākumu, kas netika realizēts. Vēl vairāk - uzreiz pēc tā beigām Damjēns Riā izrāvās vienatnē pret Grigalu un panāca 2:0. Trešā perioda 7. minūtē 21 gadu vecais aizsargs Nauris Sējējs no Ronalda Ķēniņa un Sanda Smona piespēlēm panāca 1:2, gūstot savus pirmos vārtus Latvijas izlasē. Turpinājumā bīstamāk uzbruka šveicieši, kuriem vieni vārti netika ieskaitīti, bet pašās pamatlaika beigās šveicieši tomēr guva arī trešos vārtus, raidot ripu jau tukšā cietoksnī - otro reizi mačā precīzs bija Tirkaufs. Metienu attiecība bija 38:23 Šveices labā un mājiniekiem likumsakarīga uzvara ar 3:1.