LBL pusfināls BK "Ogre" 78:85 BK "Ventspils"

Pusfinālsērija BK «Ogre» - BK «Ventspils» lielisks basketbola baudījums – mājnieki BK «Ogre» pret desmitkārtējo Latvijas čempioni BK «Ventspils» pie pilnām tribīnēm sākumā demonstrēja teicamu precizitāti. Ja pirmajā spēlē Ventspilī ogrēniešiem realizācija vāja, mājas grozi savējo metienus pieņēma ar lielāko prieku. 11-2 izrāviens sākumā Ogrei, kas vēl nekad nav spēlējusi Latvijas finālā. Ventspilij tikai Kristapa Ķilpa meistarība ļāva turēties līdzi BK «Ogre» punktu ražas vākšanai, kad Ķilpam piebalsoja komandas biedri – BK «Ventspils» bija atpakaļ spēlē un pēc puslaika neizšķirts 46:46, Ķilpam jau 20 punkti.

Pēc atpūtas ilgi turpinājās sāncensība par iniciatīvu – neskaitāmas reizes neizšķirts, šķita, ka vadības maiņas būs nebeidzamas. Arī pirms pēdējās ceturtdaļas neizšķirts, 4 minūtēs pirms pamatlaika beigām BK «Ventspils» panāca savu lielāko pārsvaru spēlē +5 un pat +9, Intriga atgriezās pēc Niksona 3+1 gājiena un Ogrei atgriezās cerība. Vēlreiz kļūdu BK «Ventspils» nepieļāva – ilgi un pacietīgi uzbrukumi lika laikam ritēt un skaista ventspilnieku uzvara 85:78, un sērijā līdz trim uzvarām 1-1. Lietuvietim Denisam Krestiņinam 12 punkti un 10 atlēkušās bumbas.

Intervija - Deniss Krestiņins, BK “Ventspils” uzbrucējs

Sērijas trešā spēle pirmdien Ventspilī, bet Ogrē komandas atgriezīsies Latvijas neatkarības atjaunošanas dienā 4. maijā. Otrā pusfinālā svētdien savu sēriju var noslēgt “VEF Rīga”.