LBL pusfināls. BK "Ventspils" 83:90 BK "Ogre"

Pusfināls BK «Ventspils» - BK «Ogre» ilgi gaidīts un saistošs, jau pērn abas komandas spēlēja viena pret otru, toreiz BK «Ventspils» uzvarēja 3-1. Šogad BK «Ventspils» rāda labāku sniegumu, tiesa – desmitkārtējie Latvijas čempioni netika pat labāko četru komandu skaitā apvienotajā Latvijas-Igaunijas līgā.

Sākums ļoti līdzīgs, komandām neveicās metienos no distances, tāpēc lielākā daļa izspēļu uz garajiem basketbolistiem. Ventspilij diezgan smagu savainojumu guva Rodrigo Būmeisters. Vadība te vienas, te otras komandas grožos. Ik pa brīdim uzplaiksnīja arī abu komandu snaiperi un punkti krājās raitāk, puslaikā BK «Ogre» +3. Trešās trešdaļas izskaņā BK «Ventspils» ar teicamām darbībām panāca +10 un šo pārsvaru turēja līdz pat spēles izskaņai. Bet te nāca Ogres varoņdarbi, gan no distances, gan aizsardzībā. 4,5 sekundes pirms beigām BK «Ogre» jau +3, bet ar trim soda metieniem pēc kārtas neizšķirtu panāca Artūrs Ausējs un jāspēlē negaidīts papildlaiks.Tajā sākums izcils BK «Ogre» – un atkal BK «Ventspils» bija jādzenās pakaļ, tas gadndrīz izdevās, bet Ausēja tālmetiens izgriezās no groza un turpinājumā BK «Ogre» laimīga uzvara 90:83

Intervija - Jānis Antrops, BK “Ogre” aizsargs

Sērijā tagad 1-0 vadībā ir BK «Ogre», nākamā spēle norisināsies piektdien Ogrē. Finālā iekļūst komanda, kas pirmā izcīna trīs uzvaras.