LBL ceturtdaļfināls. "VALMIERA GLASS VIA" - "Latvijas Universitāte"

Valmierā aizvadīta Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas trešā spēle "VALMIERA GLASS VIA" – "Latvijas Universitāte". Pēc divām spēlēm sērijās ir līdzsvars 1:1, cīņa rit līdz vienas komandas trim uzvarām. Par pēles gaitu mums no Valmieras Olimpiskā centra gatavs ziņot kolēģis Andris Auziņš.

Pirmajās divās spēlēs Valmieras un Latvijas Universitātes ceturtdaļfinālā bija ļoti līdzīga cīņa, uzvarētājs izšķīrās tikai pēdējās minūtēs. Trešajā sērijas spēlē Valmiera mājās sāka iespaidīgi, Kārlim Apsītim grozā lidoja teju visi metieni gūstot 12 punktus pats, bet Valmierai kopā 21:6 izrāviens. Jau pašā sākumā savainojās valmieriešu pamatcentrs Klāvs Dubults, bet studenti pateicoties lielai pašatdevei līdz puslaika beigām bija atpakaļ spēlē, Valmierai vien +9. Pēc pārtraukuma Apsītim talkā nāca pieredzējušie Kaufmanis un amerikānis Klārks Valmierai deva pat +15, atgriezt intrigu spēlē studentiem īsti vairs neizdevās un Valmierai otrais panākums 85:67:XX, sērijā tagad ir 2-1. Apsītim šodien 26 punkti.

Intervija - Kārlis Apsītis. BK “Vamiera Glass/ViA” uzbrucējs

Sērija beigsies, kad komanda izcīnīs trīs uzvaras, nākamā spēle jau ceturtdien Rīgā.