Latvijas telpu futbola Virslīga. Pusfināls. FC "Petrow/Jelgava" - FK "Nikars"

FC «Petrow/Jelgava» – un FK «Nikars» komandu sērijā rezultāts bija 2-0 jelgavnieku labā. Līdz ar to no fināla viņus šķīra vēl viens panākums.

Spēles pirmajā puslaikā neliels pārsvars bija mājiniekiem. Tomēr pirmos vārtus guva FK «Nikars» futbolists Artūrs Kuļešovs. Puslaika beigās pēc FK «Nikars» 6 nopelnītā soda Maksims Seņs no soda sitiena panāca izlīdzinājumu. Otrajā puslaikā jau vairāk uzbruka FK «Nikars». Bet jau minētais Seņs no soda sitiena jau vadībā izvirzīja FC «Petrow/Jelgava». Viesi nepadevās un vairākām izdevībām beidzot Maksims Neverovskis atkal panāca neizšķirtu. Izšķirošos vārtus guva FC «Petrow/Jelgava» viens no līderiem Miks Babris, kurš vārtus guva izklupienā. Viesiem atspēlēties vairs neizdevās, un uzvaru ar 3-2 svinēja FC «Petrow/Jelgava» futbolisti. Sērijā viņiem uzvara ar 3-0.

Intervija - Miks Babris, FC «Petrow/Jelgava» futbolists

Intervija - Germans Matjušenko, FK «Nikars» futbolists

Finālā FC «Petrow/Jelgava» tiksies ar “Rabas” un “Jēkabpils Lūši/Ošukalns” sērijas uzvarētājiem. Pagaidām rezultāts ir 2-1 Rabas labā.