Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - "TalTech/OPTIBET"

Lai arī pamatturnīrā Tallinas Tehniskās universitātes basketbolisti ieņēma vienu vietu virs Ogre komandas, jau pirmā izslēgšanas spēle Tallinā apliecināja, ka tam nav īpašas nozīmes, un mūsu komanda viesos izcīnīja stabilu uzvaru. Līdz ar to pirms atbildes spēles bija gūta arī pārliecība par saviem spēkiem. Līdz otrās ceturtdaļas vidum spēle ritēja līdzīgi. Vienubrīd pat bija +6 igauņiem. Tomēr līdz lielajam pārtraukumam Ogres basketbolisti spēja lauzt cīņas gaitu, un panākt 11 punktu pārsvaru. Otrā puslaika sākumā mājinieku pārākums strauji sasniedza 24 punktu apmēru. Spēles un sērijas liktenis bija izšķirts. Ogres komanda bez lielām grūtībām vadību noturēja un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 85-69. Līdz ar to ceturtdaļfināla sērijā ogrēnieši svinēja panākumu pār TallTech vienību ar 2-0.

Intervija - Rihards Zēbergs, BK “Ogre” aizsargs

Tādējādi finālčetriniekam, kas spēles aizvadīs Rīgā, jau kvalificējušies 2 Latvijas klubi – VEF Rīga un BK «Ogre». Teorētiskas izredzes ir arī Ventspils basketbolistiem.