Latvijas Virslīga telpu futbolā. FK "Raba" - "Jēkabpils Lūši/Ošukalns"

Sākušās pusfinālsērijas Latvijas telpu futbola čempionātā. Petrow/Jelgava savā laukumā ar 1:0 pieveica Nikars, bet par Rabas un Jēkabpils/Ošukalns komandu spēli stāsta Normunds Melderis.

FK «Raba» un Jēkabpils «Jēkabpils Lūši/Ošukalns» pirmā pusfinālsērijas spēle izvērtās ļoti saistoša. Pirmajās 20 minūtēs vien tika gūti 6 vārti. Vispirms abas vienības apmainījās ar diviem rezultatīviem sitieniem. Bet puslaika beigās Lūši pēc Jurija Haļimona un Daniila Pavļukeviča sitieniem panāca 4-2 savā labā. Otrā puslaika sākums vēl veiksmīgāks izvērtās “Lūšiem”. Viņi guva 2 vārtus, bet FK «Raba» atbildēja ar vienu trāpīgu sitienu. Rezultāts bija 6-3 Jēkabpils labā. Likās, ka uzvarētājs ir zināms. Tikmēr FK «Raba» nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju, un tas deva augļus. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām Edersons Da Kruzs panāca izlīdzinājumu. Bet 12 sekundes pirms finālsvilpes Velisons De Souza ļāva “Rabai” izraut uzvaru ar 7-6.