Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - BK "Liepāja"

Pirmajās desmit minūtēs bija vērojams ātrs basketbols, kurā gan komandām nevedās ar metienu precizitāti. Lieliski spēlē iegāja Kristaps Dārgais, kurš guva Ogres septiņus no pirmajiem desmit punktiem. Pateicoties labai precizitātei no distances un dzelžainai aizsardzībai, Ogre pirmo ceturtdaļu pabeidza ar plus desmit. Ar diviem precīziem tālmetieniem Ogre iesāka arī nākamo nogriezni. Tomēr Liepāja nesalūza. Vēl vairāk. Ar agresīvu aizsardzību un sekmīgiem uzbrukumiem, viesiem izdevās divi izrāvieni – 10-0 un 9-0, kas ļāva arī pārņemt vadību. Liepājas uzbrukumu apstādināja Mantas Jucikas seši punkti pēc kārtas un Prentisa Niksona precīzs soda metiens. Puslaikā neizšķirts 39:39.

Turpinājumā izpalika līdzvērtīga spēle. Ulda Švēdes trenētā Ogre trešo ceturtdaļu uzvarēja ar graujošu rezultātu – 29:7. Liels nopelns Jucikam un Dārgajam, kuri divatā pēc pārtraukuma guva 18 punktus. Atlikušajā laikā Liepāja samazināja rezultāta starpību, bet spēles gaitu tas vairs nemainīja. Ogrei panākums ar ...

Intervija - Kristaps Dārgais, BK “Ogre” uzbrucējs

Ogrei panākums ļauj turpināt cīņu par piekto vietu Latvijas-Igaunijas regulārās sezonas kopvērtējumā un iespēju izvairīties no tikšanās ar pašreizējiem čempioniem Tallinas Kalev/Cramo jau ceturtdaļfinālā. Lai to paveiktu, sestdien izbraukumā jāuzvar Rakveres “Tarvas”.