Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - "Valmiera Glas VIA"

Šīs sezonas pirmajā savstarpējā spēlē Valmiera uzvarēja ar 79:75, bet valmierieši jau zaudējuši iespējas iekļūt labāko astotniekā. Savukārt Ogre garantējusi vietu play-off, šobrīd viņi ir astotie un, lai saglabātu izredzes pakāpties uz 5. vietu jāuzvar visas četras atlikušās spēles. Valmieras komandas rindās veļ nav papildinājis nupat pieteiktais 22 gadus vecais ukraiņu spēka uzbrucējs Andrijs Voilanovičs. 19:40 Arī šovakar maču labāk sāka Valmiera - lielā mērā pateicoties Jāņa Kaufmaņa mesiatrībai vidzemnieki spēja turēt līdzi Ogri un pat bija vadībā. Ogres rindās ne pārāk sekmīgs bija Lauris Blaus, kurš nesen atgriezies Latvijā no Ukrainas kluba Odesa. Ja pirmo ceturtdaļu ar 2 punktu pārsvaru uzvarēja Ogre, tad 2. ceturtdaļā Valmiera pārņēma iniciatīvu un viņu paŗsvars pārsniedza 10 punktus. Kaufmanim uzbrukumā palīdzēja Klāvs Dubults un Ervīns Jonāts - pēc pirmā puslaika vidzemnieki priekšā - 47-37. Pēc pārtraukuma ogrēnieši Valmieras pārsvaru samazināja uz pusi - tas lielā mērā pateicoties lietuvietim Matam Jucikam. 20:44 Pēdējā spēles minūtē pēc Antropa tālmetiena Ogre panāca mīnus 4, tomēr salauzt spēli nespēja. Kaufmanim roka no soda metiena līnijas nenodrebēja un Valmierai otro reizi sezonā uzvara pār Ogri 87-81.

Intervija - Jānis Kaufmanis, «Valmiera Glass/ViA» aizsargs

Lai arī Latvijas Igaunijas līgas izslēgšanas spēlēs Valmiera neiekļūs, tā sezonu turpinās LBL play off mačos.