Latvijas virslīga telpu futbolā. "Petrow/Jelgava" - "Jēkabpils lūši/Ošukalns"

Latvijas virslīgas turnīrā telpu futbolā šodien uzmanības centrā bija “Petrow/Jelgava” un “Jēkabpils lūši/Ošukalns” spēle. Abas vienības atrodas līdergrupā – “Petrow otrajā, bet jēkabpilieši – ceturtajā vietā, ar 3 punktu starpību. Pirmajās desmit minūtēs bija jūtams laukuma saimnieku pārsvars, un vienā no epizodēm Artjoms Kozlovskis panāca 1-0 “Petrow” labā. Tad spēle izlīdzinājās, un viesi periodiski pārgāja uz spēli ar 5 laukuma spēlētājiem. Taču to izmantoja pretinieki, un Maksims Seņs jelgavnieku pārsvaru dubultoja. Otrā puslaika sākumā skaista saspēle izdevās arī jēkabpiliešiem, un Ričards Raščevskis vienus vārtus un intrigu atguva. Sajutuši vārtu garšu, “Lūši” aktivizējās. Tomēr puslaika vidū “Petrow” vienības kombināciju sekmīgi noslēdza Romāns Rožkovskis. Vēl gan jēkabpilieši mēģināja glābt spēli, bet tas neizdevās. Līdz ar to vērtīgu uzvaru ar 3-1 svinēja “Jelgavas” komanda.

Intervija - Maksims Seņs, FC “Petrow/Jelgava” kapteinis

Uzvara ļāva “Petrow/Jelgava” futbolistiem apsteigt “Rabas” vienību, un kļūt par turnīra līderiem. Tiesa, “Raba” aizvadījusi par 2 spēlēm mazāk.