Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - "TalTech/OPTIBET"

“Ogres” basketbolisti savā laukumā uzņēma tabulas kaimiņus – vienu pozīciju augstāk esošos Tallinas Tehniskās universitātes spēlētājus. Tiesa, jāpiebilst, ka igauņi bija aizvadījušas piecas spēles vairāk un guvuši par piecām uzvarām vairāk. Pēc līdzīgā sākuma, kad vienubrīd vadībā pabija arī viesi, 5.minūtē “Ogres” basketbolisti ieguva vadību, un atlikušajā laikā talliniešiem nebija lielu izredžu uz panākumu. “Ogres” komanda ar jaunieguvumu lietuviešu centru Matsu Juciku priekšgalā spēja stabili kontrolēt spēles gaitu. Puslaiku mājinieki beidza ar 10 punktu pārsvaru. Otrajā spēles daļā laukuma saimnieki sasniedza arī jau 19 punktu vadību. Bet pēdējās piecas minūtēs viņi mazliet “atlaida grožus”, un Igaunijas klubs starpību nedaudz sadeldēja. Tas gan neko būtiski nemainīja, un “Ogres” basketbolisti svinēja pelnītu uzvaru ar 77-65. Viņu rindās Mats Juciks guva 20 punktus. Situāciju tabulā tas nemainīja - Tehniskā universitāte ir piektā, bet “Ogre” – sestajā vietā; ar piecām spēlēm rezervē.