Latvijas florbola Virslīga Sievietēm. "Rubene" - FK "Ķekava"

Šī bija abu līderkomandu – Rubenes un Ķekavas otrā spēle sezonā. Pirms nedēļas Ķekavā ar negaidīti lielu rezultātu 10-2 pārākas bija Rubenes florbolistes. Acīmredzot, izdarot secinājumus, šoreiz Kocēnu arēnā, ķekavnieces uzreiz ieņēma aizsardzības “ierakumu” taktiku, vienlaikus cerot uz ātriem prettriecieniem. Tas deva augļus un pirmā perioda vidū Kristīne Kirilova tieši šādā veidā vadībā izvirzīja viešņas. Pavisam drīz gan Rubenes vienība pēc Lāsmas Ēveles metiena panāca izlīdzinājumu. Turpinājumā Rubenes pārsvars pieauga, bet tikai otrās trešdaļas vidū viņas guva otros vārtus. Izšķirošais pārsvars tika sasniegts pēdējā periodā, kad ar Emīlijas Salacietes un Samantas Bērziņas pūlēm, Rubenes komandas svinēja uzvaru ar 4-1.

Intervija - Zane Ziedone, Rubenes florboliste

Panākums ļauj Rubenes florbolistēm apsteigt Ķekavas komandu jau par 4 punktiem, turklāt viņām ir 3 spēles rezervē.