Baltijas basketbola līga sievietēm. "TTT Rīga" - "Kibirkštis-MRU"

Baltijas basketbola līgā šodien savā starpā tikās abas vienīgās komandas, kas līdz šim nebija zaudējušas. TTT Rīga un Viļņas Kibirkšķis, Uzvara rīdziniecēm, desmitais panākums turnīrā. Par to Andris Auziņš.

Divas Baltijas labākās sieviešu basketbola komandas līderu cīņā sagādāja skaistu izrādi. Līdz šim abām komandām tikai uzvaras! Latvijas čempiones TTT pret Lietuvas čempionēm Viļņas Kibirkštis klājās grūti. Pirmajās astoņās minūtēs rīdzinieces iedzinējos 5:14, turklāt vienīgos punktus guva mūsu TTT lietuviešu leģionāre Daugile Šarauskaite.

Otrajā puslaikā svaru kausus par labu latvietēm nosvēra aizsardzība – visā spēlē TTT pārtvēra 14 bumbas, kas ļāva uzvarēt desmito spēli pēc kārtas 64:54, sagādājot lietuvietēm pirmo zaudējumu Baltijā. Atkalredzēšanās pret savu bijušo klubu Kibirkštis veiksmīga bija Ievai Pulverei. Cēsniece pirms septiņiem gadiem spēlēja tieši Viļņas klubā.

Intervija - Ieva Pulvere, TTT/Rīga kapteine

Pēc desmitās uzvaras tikpat spēlēs TTT ir vienīgā Baltijas līgas līdere. TTT līdz janvāra vidum spēles vietēja mēroga līgās, bet 12. janvārī Eirolīgas turpinājums, kur latvietes cīnās par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs!