Baltijas kausa izcīņa telpu futbolā. Latvija - Lietuva

Pirms spēles abu izlašu izredzes tiks vērtētas kā līdzīgas. Laukumā pirmās 10 minūtes bija vērojams zināms paradokss. Bumbu vairāk kontrolēja un uzbruka mūsējie, bet savas 3 izdevības 100% izmantoja lietuvieši, panākot 3-0 savā labā. Pēc tādas aukstas dušas spēle izlīdzinājās, bet vārti pirmajā puslaikā vairs netika gūti. Otrā puslaika sākumā situācija atkārtojās – lietuvieši ātra izspēle un bumba 4.reizi nonāca Latvijas vārtos. Puslaika vidū treneri pieņēma lēmumu nomainīts vārtsargu Kasparu Neretu pret tika piekto laukuma spēlētāju. Situāciju tas neglāba, bet pavēra ceļu rezultativitātes pieaugumam. Divreiz izcēlās mūsējie Miks Babris un Romāns Rožkovskis, bet savukārt lietuvieši četreiz iesita bumbu mūsu tukšos vārtos. Tas arī beigās deva samērā smagu zaudējumu ar 2-8.

Intervija - Miks Babris, Latvijas izlases futbolists

Neko darīt šoreiz Baltijas kauss aizceļo uz Lietuvu. Latvijas izlasei otrā vieta, bet trešie bija Igaunijas futbolisti.