Latvijas kausa pusfināls volejbolā vīriešiem. Jēkabpils Lūši - VK Biolars / Jelgava MSĢ

Vīriešu kausa pusfinālā pirmajā pārī tikās Biolars Jelgava Murjāņu sporta ģimnāzijas un Jēkabpils Lūši volejbolisti. Pirms pāris nedēļām savstarpējā spēlē Jēkabpilī ar 3-1 pārāki bij Lūši. Spēles sākumā cīņa ritēja līdzīgi. Taču seta vidū notika lūzums. Murjānieši kādu brīdi izskatījās apmulsuši, un jēkabpilieši uzvarēja setu ar 9 punktu pārsvaru. Otrais sets izrādījās ar vēl izteiktāku Lūšu pārākumu visos komponentos. Vienubrīd šķita, ka Biolars netiks ārā no 10 punktiem. Un tikai seta beigās, kad Jēkabpils spēlētāji atļāvās vaļības, murjāņiem izdevās zaudēt ar kaut cik pieklājīgu rezultātu 15-25. Cerības, ka Biolars/Jelgava pamodīsies un parādīs zobus, kā tas notika iepriekšējā spēlē, izgaisa trešā seta sākumā. Pašu problēmas ar servju uzņemšanu, kā arī jēkabpiliešu organizētais bloks darīja savu. Lūši tika viegli galā trešo reizi, šoreiz pretiniekiem atstājot vien 14 punktus. Galarezultātā graujoša un bezierunu jēkabpiliešu uzvara ar 3-0.

Intervija - Vladislavs Blumbergs, “Jēkabpils Lūši” uzbrucējs

Lūšu pretinieki rītdienas finālā noskaidrosies otrajā pusfinālā starp RTU Robežsardze Jūrmala un Daugavpils Universitāte/Ezerzeme vienībām.