Latvijas futbola Virslīga. «Riga FC» 1:0 «Valmiera FC»

Latvijas futbola Virslīgā šovakar norisinājās svarīgs duelis cīņā par turnīra tabulas otro pozīciju, trīskārtējai valsts čempionei «Riga» uzņemot «Valmieras» futbolistus.

«Riga» labi sāka spēli, un uzreiz ieguva iniciatīvu. Devītajā minūtē lieliski labajā malā nospēlēja Mikaels Soisalo, kurš ar spēcīgu sitienu sita bumbu vārtu tīklā - 1:0. Puslaika vidū laba iespēja bija Junusam Muritalam, Nigērijas uzbrucējs sita ar galvu, bet «Valmieru» glāba vārtsargs Rihards Matrevics. «Valmierai» pirmajā puslaikā labu momentu nebija, un «Riga» pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 1:0.

Otrajā puslaikā jau vairāk ar bumbu spēlēja «Valmiera». «Riga» disciplinēti spēlēja aizsardzībā, un arī vārtos droši spēlēja vārtsargs Ivans Brkičs. 88. minūtē ļoti bīstami sita Daisuke Jokota - nedaudz garām vārtiem. Pēc pāris minūtēm «Riga» varēja gūt otros vārtus - četras reizes sitām pa vārtiem, bet fantastiski vārtos spēlēja Matrevics. Mača pēdējās minūtes aizsardzībā aizvadījām uzmanīgi, un ar stipru komandas raksturu uzvarējām ar 1:0.