Latvijas hokeja Virslīga. HK Olimp/Venta 2002 - HK Mogo/LSPA

Lai arī spriežot pēc rezultāta, varētu domāt, ka spēle ritēja pārsvarā uz vieniem vārtiem, tā nebija. Cīņa kopumā bija līdzīga. Visu izšķīra dažas minūtes pirmajā un pēdējā trešdaļā. Pirmais atslēgas moments bija laika sprīdis no 13.-19. minūtei, ka līdzīgā stilā no vārtu priekšās izcēlās Mogo hokejisti Lauris Bajarūns, Andris Siksnis un Vladimirs Mamonovs, panākot 3-0. Olimp nomainīja vārtsargu Andreju Bonču –Brujeviču pret Kārli Zakrevski. Tas līdzēja un 2.trešdaļā Olimp pēc Edija Brahmaņa izgājiena vienus vārtus atguva. Otra izšķirošā epizode radās pēdējā perioda beigās, kad Olimp nopelnīja vairākus noraidījumus un 4 minūšu laikā Mogo iemeta vēl trīs ripas mājinieku vārtos. Turklāt savus otros vārtus guva Lauris Bajarūns. Tas arī deva Mogo/LSPS uzvaru mačā ar 6-1.

Intervija - Lauris Bajarūns, Mogo/LSPA uzbrucējs

Panākums ļauj Mogo/LSPA hokejistiem vēl vairāk nostiprināties turnīra tabulas priekšgalā.