Čempionu līga basketbolā sievietēm. "TTT Rīga" - "USK Praha"

TTT basketbolistes Olimpiskajā sporta centrā spēlē pret Čehijas čempioni "USK Praha". Par notikumu gaitu ziņo kolēģis Matīss Timofejevs.

Šī vakara pretinieces ir vienas no galvenajām finālčetrinieka pretendentēm. Prāgas klubu trenē pieckārtējā Eirolīgas čempione Natālija Hejkova. Rīdziniecēm ierindā ir komandas direktore Gunta Baško, kura atkopusies no savainojuma.

Mača sākumā rīdzinieces nespēja tikt galā ar vienu no Eirolīgas labākajām basketbolistēm Alisu Tomasu un Spānijas labāko uzbrucēju Mariju Kondi. Viņas teju divatā panāca Čehijas komandai 18 punktu pārsvaru. Rīdzinieču rindās ar regulāri pozitīvām darbībām priecēja vien Ieva Pulvere.

Otro ceturtdaļu TTT ilgi nespēs izdzēst no atmiņām – 10 minūšu laikā rīdziniecēm vien 5 gūti punkti. Jau puslaikā nepieklājīgi liels pārsvars Prāgai – plus 34 51-17.

Pēc puslaika pārtraukuma laukumā jau bija cita TTT komanda – trešā un ceturtā ceturtdaļa aizvadītas līdzvērtīgi – uzbrukumā rezultatīvas bija Pulvere un amerikāniete Džesmina Tomasa. Izliets gan bija pārāk daudz, sasmelt to neizdevās. TTT zaudējums ar 52 pret 103. Rezultatīvākā ar 16 gūtiem punktiem Ieva Pulvere.

Intervija - Ieva Pulvere, “TTT Rīga” aizsardze

TTT tabulā atkāpusies uz 6. vietu, nākamā Eirolīgas spēle izbraukumā pret grupas pastarīti Ungārijas klubu no Seksārdas tieši pēc nedēļas.