Baltijas volejbola līga. SK "Jēkabpils Lūši" - "TatTech"

Latvijas – Igaunijas volejbola čempionu līgā šovakar Jēkabpils Lūši savā laukumā pret spēcīgo Igaunijas Tall Tech. Jēkabpilī ir arī mūsu korespondents Andris Auziņš.

Mājsēdes dēļ Latvijas volejbola klubi Baltijas līgas spēles aizvadīja izbraukumā no nespēja pildīt ministrijas noteiktos kritērijus par profesionāliem līgumiem. Pēc ierobežojumu beigām arī Latvijas čempione Jēkabpils Lūši beidzot kopš oktobra vidus varēja iepriecināt savus skatītājus klātienē spēlē pret Taltech no Igaunijas. Diemžēl prieki jēkabpiliešiem bija vien epizodiski – Taltech pēc līdzīga sākuma pirmajos divos setos ieguva četru punktu pārsvaru, mūsējie pievilka, bet uzvaras setos viesiem 17:25 un 19:25. Igauņi bija krietni labāki servējot, bet latviešu servju procents – galveno treneri Mārci Obrumanu ne pavisam nedarīja laimīgu. Trešajā setā beidzot Lūši pamodās un izvērtās teicams sets – mūsējie pat bija vadībā ar 16:14, neizšķirts līdz pat seta izskaņai, Jēkabpils pat atspēlēja vienu mačbumbu, taču ar to šoreiz bija par maz 23:25 uzvara igauņiem.

Intervija - Jānis Medenis, “Jēkabpils Lūši” diagonāle

Jēkabpils pēc šī zaudējuma saglabā piekto vietu, tiesa Latvijas klubi aizvadījuši pa trim vai četrām spēlēm sezonā, kamēr igauņi nospēlējuši jau 7 spēles.