Latvijas - Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" - BK "Ogre"

Spēli mazliet negaidīti veiksmīgāk uzsāka ogrēnieši, kas pirmajā ceturtdaļā pārsvarā atradās vadībā. Lielākais pārsvars 7 punkti tika sasniegts otrās ceturtdaļas sākumā. Jau pēc dažām minūtēm VEFs bija viesus panācis un puslaika izskaņā ieguva nelielu vadību. Puslaiks beidzās 48-45. Acīmredzot izšķirošā izrādījās trešā desmit minūte. Rīdzinieki ar leģionāri palīdzību iekrāja jau pieklājīgu 13 punktu pārsvaru. Tikmēr Ogres sastāvā lielākie punktu guvēji bija Rinalds Sirsniņš un Rihards Zēbergs. Taču ar viņu pūlēm izrādījās par maz. Pēdējā ceturtdaļā gan vienubrīd viesi samazināja atpalicību līdz -5. Taču rīdzinieku paņēma pārtraukumu, un ātri visu atgriezu savās vietās. Beigās VEF Rīga uzvara ar 96-84.

Intervija - Rinalds Sirsniņš, BK “Ogre” kapteinis

Vefam tā ir 7 uzvara 8 spēlēs, bet Ogres kontā ir 3 panākumi un tikpat neveiksmes.