Latvijas futbola virslīga. "Valmiera FC" – FK "Metta"

Liepājas futbolisti savā laukumā ar 3:1 pieveica Daugavpili un tagad tikai par vienu punktu atpaliek no 3.vietā esošās Riga komandas, bet par Valmieras un Mettas komandu spēli no Valmieras ziņo mūsu korespondents Normunds Melderis.

“Valmieras” futbolisti pirms šīs kārtas no līderiem RFS atpalika par četriem punktiem. Tāpēc mačā pret septītajā vietā esošo “Mettas” komandu, viņus apmierināja tikai uzvara. To viņi apliecināja jau ar pirmajām spēles epizodēm, kad metās uzbrukumā. Un 20. minūtē Raimonds Krollis noslēdza piespēli vārtu priekšā ar sitienu vārtos. Pēc tam spēle izlīdzinājās. Puslaika beigās laba izdevība radās arī “Mettas” futbolistiem. Otrajā puslaikā joprojām vairāk uzbruka mājinieki. Taču nevienu no savām daudzajām izdevībām viņi nespēja izmantot. Rezultāts vairs nemainījās un minimālu, bet vērtīgu uzvaru ar 1-0 svinēja “Valmieras” vienība.

Intervija - Daniels Balodis, “Valmiera FC” aizsargs

Tātad “Valmieras” futbolistu joprojām turpina cīņu par Latvijas čempiona titulu.