Baltijas hokeja līga. "Mogo/LSPA" - "Hockey Punks"

Lai arī varēja gaidīt, ka tā kā Lietuvas klubs pēc vakardienas spēles pret  “Liepājas” hokejistiem būs nedaudz saguris, spēles pirmo pusi pret “Mogo”/LSPA dienvidkaimiņi aizvadīja itin pieklājīgi. Lai arī nenoliedzami pārsvars bija Latvijas pusē, ilgu laiku Viļņas kluba vārti palika neiekaroti. Un tikai pirmā perioda izskaņā Jānis Grigaļūns panāca 1-0 rīdzinieku labā.  Savukārt otrās trešdaļas vidū “Mogo” īsā laika sprīdī guva 2 vārtus. Izcēlās Patriks Trasūns un Toms Opelts. Likās, ka lietuvieši izkārs balto karogu. Tomēr notika negaidītas. Ne bez veiksmes palīdzības Hokeja Panki no Lietuvas minūtes laikā arī atbildēja ar diviem rezultatīviem metieniem, un rīdzinieku pārsvars bija tikai 3-2. Pēdējās trešdaļas sākumā Deivids Sarkanis atkal iededza sarkano signālu aiz lietuviešu vārtiem. Viņam “piebalsoja” pieredzējušais aizsargs Krišjānis Rēdlihs, kurš vairākumā panāca 5-2, un lielā mērā spēles liktenis bija izšķirts. Pedējo punktu pielika Jānis Ozoliņš, kurš uzstādīja mača galarezultātu “Mogo”/LSPA uzvara ar 6-2.