Latvijas - Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" - "Parnu Sadam"

Latvijas-Igaunijas basketbola līgā pirmo uzvaru izcīnīja Valmieras komanda, kas viesos pagarinājumā ar 82:80 pieveica Liepāju. Savukārt, pirmo zaudējumu piedzīvojuši VEF Rīga basketbolisti, kuri negaidīti piekāpās Pērnavas komandai. Turpina mūsu korespondents Normunds Melderis.

“VEF Rīga” un Pērnavas “Sadam” mačā laukumā tikās komandas, kuras līdz šim nebija zaudējušas. Ar piebildi, ka viesi vispār bija aizvadījuši tikai vienu spēli. Spēle pirmā daļa pagāja ar mainīgām sekmēm. Vadība mainījās piecas reizes. Vienubrīd likās, ka VEF tūlīt, tūlīt iegūs izšķirošo pārsvaru. Taču otrās ceturtdaļas vidū vadību atkal ieguva Pērnavas klubs – 57-52. Viesu rindās izcēlās Mikhels Kirves un Keisijs Džamals Hils. Viņiem piepalīdzēja arī latvietis Andris Misters. Otrajā puslaikā visu laiku vadībā atradās viesi, bet rīdzinieki izmisīgi dzinās viņiem pakaļ. Ar Kristera Zorika un Māra Gulbja metieniem izdevās panākt – 1. Tomēr saspringtā galotnē pārāki bija “Sadam” basketbolisti. VEFam zaudējums ar 92-95.