Baltijas Čempionu līga. "RTU/Robežsardze/Jūrmala" - "PÄRNU" VK

Baltijas Čempionu līgā šovakar "RTU/Robežsardze/Jūrmala" pret Igaunijas Pērnavas komandu. Par to plašāk Normunds Melderis.

«RTU/Robežsardze/Jūrmala» un Pērnavas klubu spēlē visvairāk iepriecināja mājinieču karsējmeites, jo rezultāts un spēles gaita ritēja igauņiem labvēlīgā gultnē. Pērnavas kluba treneris ir nu jau bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Avo Kēls, bet volejbolistu rindas kuplina Latvijas izlases volejbolists Toms Švāns. Tikmēr RTU sastāvs kopš pērnā gada ir radikāli mainījies par 80%. Un izskatās, ka vēl kopējā ķīmija vēl nav atrasta.

Zīmīgi, ka seta sākumos pārsvarā vadībā atradās jūrmalnieki, - tā trešajā setā pat 10-6. Tomēr seta vidū Pērnavas komanda allaž spēja panākt izlīdzinājumu, bet pēc tam arī gūt setā uzvaru. Mūsējie pārāk biežāk kļūdījās. Tāpat epizodiski radās problēmas ar servju uzņemšanu, un līdz ar to kvalitatīvu uzbrukumu veidošanu. Pa setiem RTU guva 19, 21 un 22 punktus. Bet summā zaudējums ar 0-3. Toties mača labākā spēlētāja balvas tika latviešiem – Tomam Švānam un Gatim Slavēnam.

Intervija - Gatis Slavēns, «RTU/Robežsardze/Jūrmala» uzbrucējs

Jau rīt «RTU/Robežsardze/Jūrmala» komandu gaida nākamais pārbaudījums – spēle pret “Taltech” jeb Tallinas tehnisko universitāti.