UEFA U-21 atlases spēle futbolā. Latvija – Sanmarino

Latvijas U-21 futbola izlase Rīgā ar 2:0 pārspēja Sanmarīno vienaudžus un izcīnīja pirmo uzvaru Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupā. Spēlē mājiniekiem bija liels pārsvars, kas ne tik raiti atspoguļojās rezultātā.

Pirmajā divās spēlēs Latvijas U-21 komanda bija zaudējusi apakšgrupas favorītēm Vācijai un Polijai un tabulā ieņēma priekšpēdējo vietu. Bez panākumiem arī Sanmarino, taču ar daudz sliktāku vārtu attiecību. Šodien pamatots panākums Latvijas jaunajiem futbolistiem un uzvara.

Pirmā puslaika vidū vārtus guva Rolands Bočs un 1 – 0 Latvijas labā, tā beidzās pirmais puslaiks, kaut vēl mūsējiem bija vairākas itin labas izdevība.

Otrajā puslaikā līdzīgi, uzbrukumu un izdevību daudz, bet otrais panākums 78 spēles minūtē Kristers Lūsinš pretuzbrukumā ar tālšāvienu pārspēja Sanmarino vārtsargu 2 – 0. Tie bija jubilejas, 100tie vārti U-21 izlasei kvalifikācijas turnīru vēsturē. Tā arī palika trešos vārtus vairs neizdevās gūt.

Otrdien mūsējiem jāspēlē izbraukumā ar Izraēlu, kam seši punkti pēc divām kārtām gluži kā vāciešiem.