Virslīgas fināls telpu futbolā FK "Raba" - FC "Petrow/Jelgava"

Vēl telpu futbols. Latvijas finālā šovakar kārtējā spēle Raba pret Petrow Jelgavu. Par to vairāk stāsta Normunds Melderis.

Latvijas virslīgas otrā finālcīņa starp «Petrow/Jelgava» un «Rabas» komandām atkal izvērtās ļoti intriģējoša. Jau pirmajā minūtē lielisks sitiens vārtu augšējā stūrī padevās «Rabas» futbolistam Aleksandram Kuļešovam. Pirmajā puslaikā tas arī bija viss. Tūlīt pēc pārtraukuma ar analoģisku elegantu atbildes vārtu guvumu izcēlās «Petrow» līderis Maksims Seņs, panākot 1-1. Tiesa, jau pēc četrām minūtēm Edersons ļāva vadību atkal atgūt «Rabas» futbolistiem. Nebija ilgi jāgaida, kad skaistu reidu pa kreiso malu ar efektīgu sitienu vārtos noslēdza «Petrow» spēlētājs Miks Babris, un rezultāts atkal bija neizšķirts. Tad kādā epizodē Dmitro Šamli nopelnīja noraidījumu, ko «Rabas» futbolisti nekavējoties izmantoja – skaistu saspēli ar sitienu vārtos atkal  noslēdza Aleksandrs Kuļešovs, nodrošinot savai komandai uzvaru ar 3-2. Sērijā rezultāts ir 2-0 «Rabas» labā. Trešā, iespējams, pēdējā spēle notiks pēc nedēļas - nākamajās brīvdienās.