Latvijas futbola Virslīga. FK "Ventspils" - "FC Noah Jurmala"

Īsi pirms Virslīgas pastarīšu dueļa FK «Ventspils» pret «FC Noah Jurmala» parādījās informācija, ka Ventspili pametuši vēl trīs ārzemju futbolisti, kas pavēra iespējas laukumā tikt vairākiem Latvijas jaunajiem bumbas meistariem.

Neskatoties uz naudas grūtībām FK «Ventspils» sāka labāk! Taču šaušalīga epizode, kad pēc neoficiālas informācijas vaļējā kājas lūzumā iedzīvojās «FC Noah Jurmala» leģionārs Nvoarisa, spēli apturēja uz 20 minūtēm pēc kā vārtus guva tieši «FC Noah Jurmala».

Pēc pārtraukuma FK «Ventspils» uzreiz panāca 1:1 un mirkli vēlāk pat izvirzījās vadībā, taču pēdējais vārds atkal «FC Noah Jurmala» un spēle beidzās 2:2.

Intervija - Marks Kurtišs, FK «Ventspils» uzbrucējs

Neizšķirts atļauj Ventspilij saglabāt 8.vietu, bet «FC Noah Jurmala» ir pēdējie, labā ziņa gan, ka pie punktiem līgas jaupieācēji tikuši jau divas spēles pēc kārtas!