LBL Bronzas 1.spēle. BK "Ogre" - BK "Liepāja"

Līgas pamatturnīrā savstarpējās «Ogres» un «Liepājas» klubu cīņas noslēdzās 4-1 ogrēniešu labā. Arī kopējā turnīra bilance bija par labu BK «Ogre» basketbolistiem. Tomēr šoreiz bija jāņem vērā, ka ogrēnieši bija pamatīgi iztērējuši fiziskos un garīgos resursus pusfinālā pret BK «Ventspils».

Lai arī mača debijā vadībā atradās mājinieki, pamazām liepājnieki spēja viņus apsteigt un pārņemt vadību. Tikai otrajā ceturtdaļa ar Andrē Valkera un Kristapa Dārgā pūlēm «Ogres» basketbolisti atkal ieguva vadības grožus, un kādu laiku bija priekšā ar apmēram 10 punktu pārsvaru. Viesu rindās tobrīd rezultatīvi spēlēja Guntis Sīpoliņš, kurš neļāva mājiniekiem iekrāt lielāku pārsvaru. Puslaiks beidzās 49-40 BK «Ogre» labā.

Trešajā ceturtdaļā nekas būtiski nemainījās, bet pēdējā desmitminūtē ar Roberta Krastiņa tālmetieniem viesi negaidīti ātri mājinieku panāca un paši ieguva 4 punktu pārsvaru. «Ogres» komanda gan ātri to atguva. Spēles galotnē notika nemitīgas apzināto sodu un soda metienu sērijas, kas ļāva «Ogres» basketbolistiem pārsvaru nosargāt un izcīnīt uzvaru ar 90-87.