Latvijas futbola Virslīga. "FC Noah Jurmala" - FK "Spartaks"

Šodien Latvijas futbola virslīgā divas spēles, turklāt turnīru uzsāka jaunā "FC Noah Jurmala", jo komanda atjaunota Virslīgā. Pārējās vienības jau aizvadījušas pa piecām spēlēm. "FC Noah Jurmala" sagrāve pret FK "Spartaks" 0 pret 5. Par šo spēli vairāk stāsta Normunds Melderis.

Pirmo spēli «Noah» futbolisti aizvadīja, kad pārējās komandas jau bija nospēlējušas piecas kārtas. Arī komandas sastāva pieteikums pēdējās dienās piedzīvojis būtiskus papildinājumus, it īpaši no Nigērijas un Krievijas. Spēles gaitu var raksturot - kā izteiktu «Spartaka» futbolistu teritoriālu un  momentu pārsvaru. Bija acīmredzams, ka «Noah» komandas kondīcija ir tālu no vēlamās un pa visu maču tā izveidoja vien pāris bīstamus uzbrukumus, kamēr «Spartaka» spēlētājiem tādu bija vismaz ducis. Pirmos vārtus pirmā puslaika vidū no vārtu priekšas guva Okosi Edere. Pirms pārtraukuma Izraels Igbineveka ar tālsitienu panāca jau 2-0 «Spartaka» labā. Otrā puslaika sākumā pēc stūra sitiena Leonardo Rivoira ar galvu guva trešos vārtus. Pēdējās 10 minūtēs bumba vēl divreiz paciemojās «Noah» vārtos. Šoreiz ar rezultatīviem sitieniem izcēlās Leonels Vamba, kā arī Heitems Kerbašs. Summā tas deva «Spartaka» komandai vairāk nekā pārliecinošu uzvaru ar 5-0.

Intervija - Ingus Šlampe, FK «Spartaks» kapteinis

Pateicoties uzvarai «Spartaka» futbolisti panāca «Liepājas» futbolistus un tagad dala tabulas piekto ailīti.