Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ventspils" - "AVIS UTILITAS Rapla"

Latvijas Igaunijas basketbola līgā sākušās labāko sešu komandu izšķirošās spēles. Īpaša burbulī Rīgā šodien ceturtdaļfināl Ventspils pret Igaunijas Raplu.

Basketbola svētkos jeb sešu labāko Latvijas un Igaunijas komandu finālturnīra pirmajā ceturtdaļfinālā šībrīža līgas čempioni BK «Ventspils» pret «AVIS UTILITAS Rapla» sāka pagalam draņķīgi – ceturtdaļā gūti vien seši punkti, visi Kristapa Medisa kontā, bet puslaikam noslēdzoties Ventspilij -17, viesu rindās produktīvi spēlēja latvietis Roberts Freimanis ar 9 punktiem. Pēc pārtraukuma laukumā atkal valdīja Raplas leģionāri, BK «Ventspils» aizsardzība bija kā caurstaigājam sēta – igauņi lielā mērā pateicoties Freimaņa veikumam – ātri pārsniedza divdesmit punktu pārsvaru. Tiesa izskaņā ventspilnieki trāpīja pāris metienus pēc kārtas un intriga mazliet atgriezās, taču beigās tāpat Freimaņa «AVIS UTILITAS Rapla» droša uzvara 79:69.

Intervija - Kristaps Mediss, BK «Ventspils» aizsargs

Raplai Roberts Freimanis bija otrs rezultatīvākais komandā ar 17 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām.

Intervija - Roberts Freimanis, BK «Rapla» uzbrucējs

Pusfinālā sestdien Freimaņa Rapla tiksies ar Tallinas Kalev, bet Ventspilij šis turnīrs jau ir beidzies!