Latvijas hokeja Virslīga. "Mogo/LSPA" - HK "Olimp/Venta 2002"

Spēles starp Mogo un Olimp vienmēr ir pricipiālas. Intriga šoreiz ir vai Mogo pārtrauks melno sēriju spēlējot pret Olimp. Šosezon5 savstarpējās spēles 4 uzvaras Olimp, 1 uzvara Mogo. Ja komandas vēl grib tikties savā starpā, abām būs jāuzvar pusfinālos. Olimp spēlēs ar Liepāju, bet Mogo ar Zemgali/LLU.

Šovakar ļoti azartiski spēli sāka Olimp, viens uzbrukums sekoja otram un Kirils Galoha ar skaistu plaukstas metienu panāca 1-0. Mogo atdzīvojās vien perioda izskaņā.

Pēc pārtraukuma ļoti agresīvi uzbrukumā sāka spēlēt Mogo, bet viņus pretuzbrukumā noķēra Olimp. Emīls Ezītis izgājienā 1-1 pārspēja Henriju Anču un pēc 2. perioda Olimp vadībā ar 2-0.

Jau pēc trešdaļas finālsvilpes komandas sarīkoja pamatīgu grūstīšanos, tomēr līdz kārtīgam kautiņam nenonāca.

Trešās trešdaļas sākumā Edijs Brahmanis palielināja Olimp pārsvaru līdz 3-0, bet Daniels Mūrnieks sadeldēt starpību līdz 1-3. Izšķirošs brīdis bija šis, kad tiesneši lēma neieskaitīt Mogo vārtus fiksējot spēli ar augstu paceltu nūju. Galu galā uzvara Olimp ar 3-1.