MHL Jaunatnes hokeja līga. HK "Rīga" - "Mihailova Akadēmija"

HK «Rīga» Rietumu konferences tabulā ieņem 12.vietu, no izlsēgšanas spēļu zonas viņus šķir 17 punkti. Šī vakara pretinieki Mihailova Akadēmija atrodas pēdējā 17.vietā. Lai arī sezonas sākumā Rīgā divreiz Novomoskovskas komandu bija pārspējusi, šovakar labāk sāka viesi,
tomēr šajā epizodē vārtu guvums netika ieskaitīts.

Rīdzinieki, kuri pēc vairāku hokejistu atgriešanās ierindā atkal spēlēja 4 virknējumos, pārliecinoši pārņēma iniciatīvu, bet vārtus neguva. Viesi gan spēja izmantot vienu no retajiem pretuzbrukumiem un pēc 20minūtēm bija vadībā ar 1-0.

2. perioda sākums rīdziniekiem izvērtās par murgu... Mihailova akadēmijai divi skaisti vārtu guvumi pēc kārtas un viesi priekšā ar 3:0. Latvijas komanda nespēja atgriezties mačā arī spēlējot vairākumā...

3. periodā rīdzinieki metās atspēlēties - realizējot skaistu tālšāvienu Patriks Zabusovs panāca 1-3. Tomēr rīdzinieku cerības pavisam apdzisa sešas ar pusi minūtes līdz perioda beigām, kad «Mihailova Akadēmija» pretuzbrukumā panāca 4-1. Rīdzinieki vairs rezultātu nespēja mainīt un viesiem uzvara ar 4:1.