Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ventspils" - "LU"

Latvijas Igaunijas basketbola līgā šovakar Ventspilī mājinieki pret Latvijas Universitāti. Par spēli īsumā Andris Auziņš.

Ventspils un Latvijas universitātes cīņā intrigu bija grūti atrast – mājinieki spēli iesāka ar 9-0 izrāvienu, bet pirmās ceturtdaļas beigās pārsniedza pat 20 punktu pārsvaru. Jaunie studenti gan iespēlējās un līdz puslaika beigām neļāva kurzemniekiem būtiski palielināt pārsvaru. Pēdējās minūtēs gan Ventspils pamatsastāvs parādīja klasi – atpūtā ejot Ventspilij +34. Ventspilnieku treneri lielu spēles laiku deva jaunajiem talantiem – Ķilpam, Vīksnem, Lācim un Šulcam – arī viņi spēles grožus neatlaida, gluži otrādāk – Ventspils sagrāva LU ar 93:58.

Intervija - Kristiāns Šulcs, BK «Ventspils» aizsargs

Pēc VEF klupiena Ogrē Ventspils vairs tikai par uzvaras tiesu atpaliek no VEFa atkal iesaistoties cīņā par pirmo vietu pamatturnīrā.