Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - "BJC Daugavpils"

Viesi turnīra favorītiem izrādīja favorītiem cienījamu pretestību, tomēr meistarības pārākums tik un tā svaru kausus nosvēra par labu rīdziniekiem. Pēc tam kad viesu uzbrucējs Marko Regža neizmantoja izdevību – izgājienu viens pret vienu - pavisam drīz mājinieki atbildēja ar stūra sitienu, ko ar galvu rezultatīvi pabeidza serbs Stefans Paničs. Arī otrajā puslaikā pārsvars piederēja līderiem. Un puslaika vidū tas vainagojās ar to, ka āfrikānis Kulē Mbombo arī ar galvu noslēdza rīdzinieku daudzgājienu kombināciju un panāca 2-0 laukuma saimnieku labā. Spēles beigu daļā acīmredzami turnīra līderi nomierinājās, un pāris izdevības atkal radās daugavpiliešiem. Rezultāts gan nemainījās un «Rigas» klubs noformēja sev uzvaru mačā ar 2-0.

Intervija - Vladimirs Kamešs, «Riga FC» pussargs

Panākums ļauj «Riga» klubam nostiprināties pirmajā vietā un ar cerībām raudzīties čempiona titula iegūšanā, bet daugavpilieši saglabāja astoto pozīciju.