Minirallijs "Latvija 2020"

Biķernieku trasē šodien aizvadīts Latvijas minirallija kausa izcīņas pēdējais posms «Latvija 2020». Tas paredzēja sešus ātrumosmus, kas vijās pa Biķernieku šosejas apli, kā arī rallijkrosa trasi. Startējot pusotram simtu dalībnieku gan ar speciāli aprīkotām sacīkšu automašīnām, gan standartauto, labākie tika noskaidroti 11 klasēs. Savus spēkus izmēģināja arī pašreizējais pasaules junioru čempionāta līderis Mārtiņš Sesks, kurš kopā ar Uldi Briedi startēja Open 4WD klasē.

Intervija - Mārtiņš Sesks, WRC līderis junioriem

Šoreiz Sesks un Briedis absolūtajā ieskaitē ieņēma trešo vietu. Pusminūti par viņa ātrāka izrādījās uzvarētāji - Polijas ekipāža Mikolajs Marčuks un Šimons Gospodarčiks. Nedaudz negaidīti otro rezultātu sasniedza Rolands Kaucis un Gundars Berķis, kuri uzvarētājiem summā zaudēja 13 sekundes, un bija labākie 4WD+ grupā. Kopvērtējumā astoto vietu ieguva Rolands Upatnieks kopā ar Gundaru Kļaviņu, kuri savukārt uzvarēja 4WD Rookie klasē.