Baltijas volejbola līga. "RTU/Robežsardze Jūrmala" – "Jēkabpils Lūši"

Baltijas volejbola līgā šogad spēlēs 10 komandas, to skaitā 4 no Latvijas. Pēdējo gadu mūsu volejbola līderu cīņa Kauguros izraisīja nopietnu interesi. Ja RTU rindas papildinājušās ar Limbažu volejbolistiem, tad Lūšu sastāvā vairs nav pāris iepriekšējo sezonu līderu. Pirmajā setā tas bija jūtams arī laukumā. Visu laiku vadībā esot mājiniekiem, viņi uzvarēja ar 25-20. Otrajā setā jau lielāko daļu vadībā atradās jēkabpilieši. Tomēr viss atrisinājās galotnē, kur setbumbas bija  abām vienībām. Ar 29-27 pārāki bija viesi, pa setiem panākot 1-1. Trešajā setā jau izteikti dominēja RTU volejbolisti. Rezultāts 25-14 mājinieku labā – izsaka visu. Savukārt ceturtais sets izvērtās par iepriekšējā spoguļattēlu, kad komandas nokļuva mainītās lomās, un rezultāts analoģisks «Lūšu» labā. Izšķirošajā setā vairāk jaudas uzbrukumā bija saglabājuši jēkabpilieši, kas uzvarēja ar 15-12, bet visā mačā viņiem panākums ar 3-2.