UEFA Eiropas līgas kvalifikācija. "Riga FC" 0:1 Glāzgovas "Celtic"

Šovakar «Skonto»stadionā Eiropas līgas kvalifikācijas spēle futbolā «Riga FC» tiekas ar slaveno Skotijas Glāzgovas «Celtic».

Vēsturiski Glāzgovas «Celtic» ir otrs titulētākais futbola klubs Skotijā aiz «Rangers»,- «Celtic» ir 51.tituls Skotijas čempionātos, «Rangers» par trim vairāk, taču pēdējās deviņās sezonās triumfējusi «Celtic» komanda. Bagāts klubs, nesalīdzinošs budžets ar «Riga FC», bet spēle ir spēle. Čempionu līgas kvalifikācijā šogad «Celtic» savās mājās bija zaudējusi Ungārijas Ferencvarošs.

Šāvakara spēlē pirmajā puslaikā spēle līdzīga. Dažas izdevības gan vienai, gan otrai komandai. Rīdziniekiem bija izdevība izmantot bīstamu standartsituāciju, tāpat dažkārt bīstami pie Ozola vārtiem, «Celtic» tikai nedaudz vairāk kontrolēja bumbu. Pirmais puslaiks beidzās ar neizšķirtu 0 pret 0.

Tikai 90. minūtē Latvijas čempionvienība «Riga FC» ielaida vārtus un ar rezultātu 0:1 piekāpās varenajai Glāzgovas «Celtic» vienībai.