Latvijas čempionāta 5.posms kartingiem

Jelgavas pievārtē esošajā «Rullītis» trasē kopā ar Lietuvas un Igaunijas sportistiem par uzvarām kopā cīnījās 20 klašu pārstāvji. Tiesa, vairākas klases tika apvienotas un startēja vienā braucienā. Šodien ļoti labi veicās Igaunijas gokartistiem. Tā KZ2 un KZ2 Master kopējā braucienā finālā nepārspēts palika igaunis Karls Markus Sei, kurš bija labākais KZ2 grupā. Savukārt KZ2 Master konkurencē ātrākais finišā izrādījās lietuvietis Vitauts Surdoks. RM Senior klasē pie panākumu itin stabili tika Kārlis Grava, kuram sīvu konkurenci izrādīja Artjoms Šestakovs. R85 klasē vēl viena uzvara tika Igaunijas pārstāvjiem, ko sagādāja Teodors Toobals. Toties Tek Junior grupā finālā pirmais finišēja Rolands Sprūde. Vēl prestižajā RM DD2 grupā kārtējo panākumu mūsu ziemeļkaimiņiem sagādāja Ragnārs Veerus, bet RM DD2 Master klasē itin stabili uzvarēja Ēriks Gasparovičs.