Latvijas čempionāts orientēšanās sportā

Netālu no Carnikavas mežs mudžēja no Latvijas čempionāta orientēšanās sportā dalībniekiem. Šoreiz medaļnieki tika noskaidroti Vidējā distancē. Interesanti, ka sacensību dalībnieku lokā bija arī kamaniņu sportisti – Kendija un Kristers Aparjods.

Intervija - Kristers Aparjods, Latvijas kamaniņu sporta izlases dalībnieks

Tikmēr Elites grupā vīriešiem 6,5 kilometru distancē ar 19 kontrolpunktiem ātrākais finišā izrādījās Rūdolfs Zērnis. Apmēram minūti viņam zaudēja Uldis Upītis un palika otrais, bet trešo vietu izcīnīja Edgars Bertuks, kurš no Upīša atpalika tikai vienu sekundi. Dāmām īstas cīņas par uzvaru nebija, jo pārāk jau liels izrādījās galvenās favorītes Sandras Grosbergas pārākums. Viņa pa distanci pamanījās apsteigt pārējās laureātes un guva pārliecinošu uzvaru. Šis Sandrai ir jau trešais Latvijas zelts šajā distancē.

Intervija - Sandra Grosberga, Latvijas čempione

No Grosbergas atpaliekot 2 minūtes un 15 sekundes, otro vietu ieguva Irita Puķīte, bet labāko trijnieku noslēdza Līga Valdmane.